Przeglądarka Internetowa – kurs dla seniora

Fav-Icon Cyfrowy Senior
Cyfrowy Senior
Ostatnia aktualizacja 27/12/2023
Chcielibyśmy podkreślić, że wszelkie treści, przykłady oraz informacje przekazywane podczas naszych szkoleń mają wyłącznie charakter edukacyjny.

O tym kursie

Wstęp do kursu “Nawigacja po Pulpicie w Systemie Windows dla osób starszych”

Witajcie w kursie, który wprowadzi Was w świat nawigacji po pulpicie w systemie Windows! Cieszymy się, że jesteście z nami i gotowi nauczyć się, jak efektywnie poruszać się po interfejsie tego popularnego systemu operacyjnego. W tym kursie skoncentrujemy się na tym, jak wykorzystać pulpit do wykonywania codziennych zadań, abyście mogli cieszyć się pełnym potencjałem komputera.

Tags

Cele szkolenia

Umiejętność swobodnego poruszania się po pulpicie systemu Windows
Poznacie organizację pulpitu oraz zrozumiecie, jakie są różnice między skrótami, plikami i folderami
Zapoznanie się z narzędziami systemowymi Windows

Dla kogo?

  • Seniorzy: Osoby starsze, które nie mają doświadczenia w obszarze technologii i Internetu
  • Opiekunowie: Kurs może być przydatny dla opiekunów osób starszych, którzy chcieliby nauczyć swoich podopiecznych obsługiwać platformę YouTube
  • Instytucje i organizacje senioralne: ośrodki opieki, domy seniora mogą wykorzystać kurs jako część programów edukacyjnych

Program szkolenia

1 Lekcja10m

Nawigacja po Pulpicie w Systemie Windows

Odkryj tajniki nawigacji po pulpicie w systemie Windows w specjalnie stworzonym kursie dla seniorów! Chcesz lepiej zrozumieć, jak poruszać się po ekranie swojego komputera? Ten kurs pokaże Ci, jak efektywnie korzystać z ikon, skrótów i narzędzi na pulpicie. Zyskaj pewność i umiejętności potrzebne do wygodnej pracy na swoim komputerze. Dołącz i odkryj, jak sprawnie poruszać się w świecie Windows!
Darmowe
Poziom
Początkujący
Czas trwania 10 minut
Wykłady
1 wykład
Kategoria

Szkolenie zawiera

  • Instrukcja PDF dostępna w lekcji
Skip to content