Aparat w smartfonie – kurs dla seniora

Fav-Icon Cyfrowy Senior
Cyfrowy Senior
Ostatnia aktualizacja 13/01/2024
Chcielibyśmy podkreślić, że wszelkie treści, przykłady oraz informacje przekazywane podczas naszych szkoleń mają wyłącznie charakter edukacyjny.

O tym kursie

Witaj na kursie stworzonym specjalnie dla Ciebie! Ten kurs ma na celu zaznajomienie Cię z tajnikami korzystania z aparatu w smartfonie, abyś mógł swobodnie i z radością uwieczniać piękne chwile życia. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem smartfona czy chcesz podnieść jakość swoich zdjęć, ten kurs jest dla Ciebie!

Przejdź z nami przez ten kurs, a z pewnością zaczniesz czerpać jeszcze większą radość z fotografowania i dzielenia się pięknymi chwilami ze światem!

Cele szkolenia

Podstawy Aparatu w Smartfonie
Zdjęcia Selfie
Galeria zdjęć
Tryb szerokokątny

Dla kogo?

  • Seniorzy: Osoby starsze, które nie mają doświadczenia w obszarze technologii i Internetu
  • Opiekunowie: Kurs może być przydatny dla opiekunów osób starszych, którzy chcieliby nauczyć swoich podopiecznych obsługiwać platformę YouTube
  • Instytucje i organizacje senioralne: ośrodki opieki, domy seniora mogą wykorzystać kurs jako część programów edukacyjnych

Program szkolenia

1 Lekcja11m

Aparat w smartfonie

Ten kurs to niepowtarzalna okazja, aby odkryć magiczny świat fotografii za pomocą smartfona. Zaczniemy od podstaw, wprowadzając Cię w tajniki obsługi aparatu w Twoim urządzeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy już zaznajomiony z podstawami, nasz kurs dostarczy Ci inspiracji i praktycznych umiejętności.
Skip to content