Klub seniora “Ruta”

Klub seniora Ruta Lublin

Klub Seniora "Ruta", usytuowany przy alei Jana Pawła II w dzielnicy Czuby Północne, inaugurował swoją aktywność 10 grudnia. To wyjątkowe miejsce, w którym osoby starsze spotykają swoich rówieśników, spędzają czas i rozwijają pasje oraz zainteresowania. Członkowie lubelskich klubów seniora angażują się nie tylko na rzecz swojej grupy wiekowej, ale również czynnie uczestniczą w akcjach wolontariackich.

Nowopowstały klub seniora działa w godzinach od 12:30 do 15:30, w każdy wtorek i piątek. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowano bogatą ofertę zajęć:

- rozwijających pasje artystyczne, rękodzieło oraz poezję;
- o charakterze rehabilitacyjnym;
- promujących zdrowy styl życia;
- edukacyjnych, wzmacniających zdolności intelektualne i pamięć;
- związanych z obszarem komputerowym.

Finalna lista zajęć zostanie dostosowana do potrzeb i oczekiwań uczestników odwiedzających klub. Poza tym, Klub Seniora "Ruta" planuje wyjścia grupowe do teatru i kina oraz specjalne spotkania okolicznościowe z okazji świąt.

Członkostwo w nowym klubie seniora jest całkowicie bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 81 466 55 60, wewnętrzne numery 11 lub 18.

W grudniu, obok Klubu Seniora "Ruta", będzie również otwarta kolejna placówka w Dzielnicy Śródmieście. Oficjalne otwarcie planowane jest na 18 grudnia.

Informacje kontaktowe

Adres
Lublin
Kod pocztowy
20-538

Mapa

Klub seniora “Ruta” 1 opinia

Napisz opinię
5
1 opinia
  • Janina

    Bardzo dobry klub, polecam!

Napisz opinię

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Skip to content