Dzienny Dom Senior+ w Dzierżoniowie

dom-senior-plus-dzierzoniow-budynek

Niniejszy ośrodek realizuje cele i zadania określone w przepisach ustawy o pomocy społecznej. Szczególnie skupiamy się na dostarczaniu opieki oraz tworzeniu odpowiednich warunków dla wielogodzinnego przebywania osób, które znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. Działa to wobec tych, którzy nie są w stanie pokonać tych trudności wykorzystując jedynie swoje własne środki, możliwości i uprawnienia. Naszym głównym celem są zwłaszcza osoby w wieku emerytalnym, które zmagają się z trudnościami życiowymi, rodzinnymi oraz niepełnosprawnością.

Ośrodek Dziennego Wsparcia jest miejscem przeznaczonym dla 100 osób obu płci. Są to osoby, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność potrzebują wsparcia i pomocy w codziennych czynnościach, a ich rodziny nie są w stanie zapewnić im takiej opieki.

Nasza placówka zapewnia wsparcie od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Oferujemy minimum osiem godzin dziennie, dostosowanych do rzeczywistych potrzeb uczestników zajęć.

Informacje kontaktowe

Adres
ul. Świdnicka 35, Dzierżoniów
Kod pocztowy
58-200
Telefon
Strona WWW

Mapa

Dzienny Dom Senior+ w Dzierżoniowie 0 opinii

Napisz opinię

To ogłoszenie nie ma jeszcze opinii

Napisz opinię

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Skip to content