Ośrodek opieki dziennej PETRA senior

Logo_Petra Senior_2018

PETRA to kameralne centrum opieki, które oferuje pełnodniową troskę dla seniorów, którzy potrzebują wsparcia i opieki w ciągu dnia. Nasza różnorodna oferta terapeutycznych i rehabilitacyjnych zajęć jest szczególnie dostosowana do osób z chorobami, ograniczoną samodzielnością oraz zaburzeniami poznawczymi, które wymagają specjalnej uwagi. Nasze usługi są również adresowane do osób przechodzących przez problemy neurologiczne, po udarach lub urazach głowy. Jesteśmy również odpowiedzią dla tych, którzy potrzebują wsparcia w codziennej opiece nad starszymi osobami.

Centrum PETRA stawia na przyjazną, domową atmosferę oraz zajęcia w niewielkich grupach. Nasza praca opiera się na wysokiej jakości terapii, popartej dokładną diagnozą. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji naszym podopiecznym, tworzenie komfortu, poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia z cennego spędzonego czasu. W trakcie codziennych zajęć dążymy do wzmocnienia samodzielności podopiecznych, co pozwala im na jak najdłuższe utrzymanie wysokiego poziomu funkcjonowania w ich własnym otoczeniu.

Opieka obejmuje godziny od 7:00 do 17:00, zapewniamy pełne wyżywienie w ciągu dnia oraz różnorodny program aktywności. Oferujemy zarówno rehabilitację ruchową, jak i poznawczą, prowadzoną przez wykwalifikowany personel. Dodatkowo, zapewniamy opiekę medyczną w postaci wsparcia neurologa oraz neuropsychologa, a także szeroki wybór usług dodatkowych.

Dojazd Nasz ośrodek jest łatwo dostępny środkami komunikacji miejskiej. Możesz dojechać tramwajami linii 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 oraz autobusami linii 69 i 63.

Informacje kontaktowe

Adres
Ul. Zygmunta Krasińskiego 4, Poznań
Kod pocztowy
60-830
Telefon

Mapa

Ośrodek opieki dziennej PETRA senior 0 opinii

Napisz opinię

To ogłoszenie nie ma jeszcze opinii

Napisz opinię

Twój adres email nie będzie opublikowany.

Skip to content